Kursy z chemii

Kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z chemii niewątpliwie otworzy drzwi do studiowania na najlepszych kierunkach medycznych w kraju.

Podczas kursu omawiane są wszelkie zagadnienia potrzebne do zdania chemii na maturze z najlepszym możliwym wynikiem. Na zajęciach kładziony jest nacisk na zdobycie umiejętności praktycznych oraz zostaną rozwiązane setki zadań i poleceń, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które najczęściej powtarzają się na egzaminie maturalnym. Kursy maturalne z chemii odbywają się w trybie rocznym (dwusemestralnym): 60 godzin zegarowych (raz w tygodniu po 2 godziny zegarowe)  i 120 godzin zegarowych (dwa razy w tygodniu po dwie godziny zegarowe) ,  bardzo intensywnym tuż przed samą Maturą 2015 ( od marca do końca kwietnia) oraz w formie zajęć indywidualnych (korepetycje).

Należy podkreślić, iż kursy maturalne prowadzone są w małych grupach warsztatowych, zapewniających komfort nauki oraz indywidualne podejście do każdego ucznia.

Dlaczego młodzi ludzie muszą uczyć się chemii?

Odpowiedź jest krótka. Ponieważ niemal na każdym kroku widoczne są związki z chemią. Ludzie, podobnie jak organizmy roślinne i zwierzęce, są zbudowani z prawie całej Tablicy Mendelejewa. Wszystkie procesy zachodzące w naszych organizmach to reakcje chemiczne. Chemia towarzyszy nam każdego dnia. Kiedy dotykamy dowolnych przedmiotów, czując zapachy, spożywając posiłki, wykonując czynności domowe. Chemia jest wszędzie, tylko od nas zależy, czy będziemy potrafili to dostrzec i zrozumieć. 

 

Zajęcia prowadzone są w trybie dwusemestralnym (rocznym) z chemii dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych:

I.  Tryb dwusemestralny (roczny):

1. 60 godzin zegarowych : obejmuje 30 spotkań po 2 godziny zegarowe każde. Łącznie 60 godzin zegarowych. (Tylko chemia organiczna i rozwiązywanie arkuszy egzaminacyjnych)

2. 120  godzin zegarowych : obejmuje 60 spotkań po 2 godziny zegarowe każde. Łącznie 120 godzin zegarowych. (Chemia organiczna, nieorganiczna, rozwiązywanie arkuszy egzaminacyjnych)

3. Intensywny kurs przed samą Maturą 2015 ( od marca do końca kwietnia) obejmuje 10 spotkań po 2 godziny zegarowe każde. Łącznie 20 godzin zegarowych.

 

Sala dydaktyczna kursu maturalnego

Zajęcia w ramach kursu maturalnego są prowadzone wyłącznie w sali dydaktycznej Akademii Edukacji w Kętrzynie.

Sala jest doskonale przygotowana do prowadzenia zajęć i posiada pełne wyposażenie dydaktyczne, które skutecznie ułatwi przekazywanie wiedzy, a także zapewni uczniowi poczucie komfortu podczas prowadzonych zajęć.

 

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH NALEŻY:

  • zarezerwować miejsce:
    – wypełniając formularz na stronie w zakładce Kontakt lub
    – telefonicznie 696 446 849
  • wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł  5 dni od zapisu
  • dokonać opłaty:- na konto:  Inteligo 74 1020 5558 0000 8202 3068 2725 
UWAGA!
W tytule prosimy wpisać imię i nazwisko kursanta, nazwę kursu i termin rozpoczęcia kursu

 

– lub osobiście w biurze Akademii Edukacji:
ul. Kazimierza Wielkiego 3A  11-400 Kętrzyn

 

Zapraszamy!

 

 

Udostępnij na: