Kursy dla gimnazjum

KURSY Z JĘZYKA POLSKIEGO

Każde zajęcia składają się z części teoretycznej i części ćwiczeniowej. Celem pierwszej części jest powtórzenie i usystematyzowanie wiadomości niezbędnej do egzaminu, a drugiej – nabycie umiejętności wykorzystania wiedzy w praktyce, poprzez rozwiązywanie zadań z arkuszy egzaminacyjnych.

Stały postęp w nauce monitorowany jest poprzez cyklicznie przeprowadzane sprawdziany, co motywuje słuchaczy do systematycznej pracy. Ewentualne niejasności powstałe w trakcie zajęć omawiane są na konsultacjach indywidualnych.Przekazujemy wiedzę w sposób ciekawy i nowoczesny z wykorzystaniem narzędzi multimedialnych.

W trakcie trwania kursu gimnazjalnego organizowane są zebrania dla rodziców, na których nauczyciel informuje o stopniu realizacji materiału oraz postępach poczynionych przez uczniów.

Na przedostatnich zajęciach uczniowie podchodzą do próbnego egzaminu gimnazjalnego, który sprawdzany jest na podstawie rzeczywistych kryteriów opracowanych przez CKE. Wyniki egzaminu omawiane są szczegółowo przez nauczyciela prowadzącego zajęcia na ostatnich zajęciach.

 

KURSY Z CHEMII

Zapraszamy młodzież na kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego. Są to intensywne zajęcia przeznaczone dla osób, które chcą swoją wiedzę uporządkować, poszerzyć, sprawdzić dobrze zdać egzaminy, a także dla tych którzy potrzebują nadrobić materiał i tego przedmiotu po prostu nie rozumieją. Każde zajęcia składają się z części teoretycznej i części ćwiczeniowej. Celem pierwszej części jest powtórzenie i usystematyzowanie wiadomości niezbędnej do egzaminu, a drugiej – nabycie umiejętności wykorzystania wiedzy w praktyce, poprzez rozwiązywanie zadań z arkuszy egzaminacyjnych.Przekazujemy wiedzę w sposób ciekawy i nowoczesny z wykorzystaniem narzędzi multimedialnych.

Zajęcia prowadzimy w małych grupach, dzięki czemu nauczyciel ma bezpośredni kontakt z każdym uczniem.Wysoką jakość zajęć gwarantują jedni z najlepszych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem w pracy z uczniami.

 

KURSY Z BIOLOGII

Każde zajęcia składają się z części teoretycznej i części ćwiczeniowej. Celem pierwszej części jest powtórzenie i usystematyzowanie wiadomości niezbędnej do egzaminu, a drugiej – nabycie umiejętności wykorzystania wiedzy w praktyce, poprzez rozwiązywanie zadań z arkuszy egzaminacyjnych.Zajęcia prowadzimy w małych grupach, dzięki czemu nauczyciel ma bezpośredni kontakt z każdym uczniem.Wysoką jakość zajęć gwarantują jedni z najlepszych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem w pracy z uczniami.

 

KURSY Z HISTORII

Na zajęciach nie tylko omawiamy materiał podręcznikowy, lecz także poruszamy tematy kontrowersyjne i ciekawe, pokazując, że poznawanie naszej przeszłości może być fascynujące. Program zajęć został specjalnie opracowany przez wieloletniego nauczyciela historii . Program dydaktyczny kursu swoim zakresem  obejmuje wszystkie zagadnienia, które wymagane są przez standardy egzaminu gimnazjalnego. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej, bezstresowej atmosferze, a liczba kursantów wynosi 2-10 osób, co pozwala na efektywne przekazywanie wiedzy. Dzięki przyjaznej atmosferze wszelkie tajniki dziejów Polski i świata stają się łatwiejsze do zrozumienia i zapamiętania.

Na przedostatnich zajęciach uczniowie podchodzą do próbnego egzaminu gimnazjalnego, który sprawdzany jest na podstawie rzeczywistych kryteriów opracowanych przez CKE. Wyniki egzaminu omawiane są szczegółowo przez nauczyciela prowadzącego zajęcia na ostatnich zajęciach.

 

KURSY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zapraszamy młodzież na kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego. Są to intensywne zajęcia przeznaczone dla osób, które chcą swoją wiedzę uporządkować, poszerzyć, sprawdzić swoje umiejętności, dobrze zdać egzaminy, a także dla tych którzy potrzebują nadrobić materiał i tego przedmiotu po prostu nie rozumieją.

Uczestnicząc w kursie masz możliwość rozmowy na wybrane  tematy. Poznajesz nowe słownictwo, związane z interesującymi Cię zagadnieniami.
Czas pozbyć się bariery językowej!
Kurs konwersacyjny z języka angielskiego to nauka ‘żywego języka’ w jego różnych odmianach. Na zajęciach kursanci nie tylko przełamują barierę komunikacyjną, ale także poznają zwroty pomocne w różnych sytuacjach życia codziennego. W czasie zajęć dużą wagę przykłada się do praktycznego słownictwa. 

 

KURSY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Zapraszamy młodzież na kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego. Są to intensywne zajęcia przeznaczone dla osób, które chcą swoją wiedzę uporządkować, poszerzyć, sprawdzić swoje umiejętności, dobrze zdać egzaminy, a także dla tych którzy potrzebują nadrobić materiał i tego przedmiotu po prostu nie rozumieją.

Uczestnicząc w kursie masz możliwość rozmowy na wybrane  tematy. Poznajesz nowe słownictwo, związane z interesującymi Cię zagadnieniami.
Czas pozbyć się bariery językowej!
Kurs konwersacyjny z języka niemieckiego to nauka ‘żywego języka’ w jego różnych odmianach. Na zajęciach kursanci nie tylko przełamują barierę komunikacyjną, ale także poznają zwroty pomocne w różnych sytuacjach życia codziennego. W czasie zajęć dużą wagę przykłada się do praktycznego słownictwa. 

 

KURSY Z MATEMATYKI

Zajęcia z matematyki adresowane są przede wszystkim do uczniów gimnazjów (już od I klasy), jak również do uczniów, którzy właśnie napisali egzamin gimnazjalny i chcą być pewni, ze matematyka w liceum i na maturze nie będzie dla nich problemem. Na kursie zostanie podsumowana wiedza ze szkoły podstawowej i gimnazjum. 

 

KURSY Z FIZYKI 

Program zajęć obejmuje tematykę gimnazjalnych wymagań egzaminacyjnych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z przedmiotu fizyka i astronomia dla poziomu podstawowego. Kursant doskonali i utrwala wiedzę i umiejętności oraz jest sprawdzany z:

 • rozumienia i stosowania terminów, pojęć i praw oraz wyjaśniania procesów i zjawisk fizycznych,
 • wykorzystania i przetwarzania informacji,
 • rozwiązywania problemów,
 • interpretacji informacji na poziomie gimnazjalnym.

 

 

Sala dydaktyczna kursu gimnazjalnego

Zajęcia w ramach kursu gimnazjalnego są prowadzone wyłącznie w sali dydaktycznej Akademii Edukacji w Kętrzynie.

Sala jest doskonale przygotowana do prowadzenia zajęć i posiada pełne wyposażenie dydaktyczne, które skutecznie ułatwi przekazywanie wiedzy, a także zapewni uczniowi poczucie komfortu podczas prowadzonych zajęć.

 

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH NALEŻY:

 • zarezerwować miejsce:
  – wypełniając formularz na stronie w zakładce Kontakt lub
  – telefonicznie 696 446 849
 • wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł  5 dni od zapisu
 • dokonać opłaty:- na konto: Inteligo 74 1020 5558 0000 8202 3068 2725 
UWAGA!
W tytule prosimy wpisać imię i nazwisko kursanta, nazwę kursu i termin rozpoczęcia kursu

 

– lub osobiście w biurze Akademii Edukacji:
   ul. Kazimierza Wielkiego 3A  11-400 Kętrzyn

 

Zapraszamy!

Udostępnij na: